Fot. Pony Pixels

Fanpage

Kosmetyki You&Your HORSE

Let's get care line - linia pielęgnująca

 

 

Maść na grudę - GOOD CARE

 

Nowoczesny preparat pielęgnacyjny przeznaczony do stosowania w miejscach zaatakowanych grudą oraz szczególnie podatnych na pękanie skóry. Preparat zawiera aktywne cząsteczki nanosrebra, które mają ogromną powierzchnię czynną, co sprawia, że są nieporównywalnie lepsze od wszystkich tradycyjnych środków w swojej kategorii. Dzięki zawartości alantoiny i D-Pantenolu maść łagodzi podrażnienia. Specjalnie wyselekcjonowane składniki preparatu tworzą wodoodporną warstwę na skórze konia.

Pojemność: 300ml

 

Stosowanie:

Najlepiej zastosować ją w następujący sposób:

1. Umyj dokładnie nogi konia
2. Ręcznikiem papierowym osusz i usuń wilgoć z nóg
3. Smaruj od najmniej do najbardziej zarażonej nogi
4. Staraj się żeby Twój jeden palec smarował tylko jedną nogę aby nie przenosić infekcji (nie zanurzaj ponownie swojego palca w maści)
5. Czynność powtarzaj co drugi-trzeci dzień do ustąpienia objawów

Balsam na otarcia - NO PAIN

 

Nowoczesny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry konia. Idealny do używania w miejscach szczególnie narażonych na urazy i otarcia. Dzięki zawartości aktywnych cząsteczek nanosrebra, które mają znacznie większą powierzchnię czynną, preparat jest lepszy od innych tradycyjnych środków w swojej kategorii. Dodatek olejku z drzewa herbacianego, ekstraktów z nagietka, rumianku, prowitaminy B5 oraz alantoiny przyspiesza gojenie się ran, regeneruje zniszczony naskórek, a także ma działanie przeciwzapalne.

Pojemność: 300ml

Maść siarczanowa do strzałek - what a relief

 

Doskonały środek pielęgnacyjny przeznaczony do stosowania na podeszwę kopyta, w okolicach strzałki i rowka strzałki. Zawarty w preparacie siarczan miedzi chroni strzałkę przed procesami gnilnymi, zaś triclosan w połączeniu z ekstraktem z nagietka ma dodatkowe działanie antyseptyczne, przez co maść jest doskonałym środkiem pielęgnacyjnym i ochronnym. Siarczan posiada dodatkowo właściwości grzybo i bakteriobójcze, doskonale odkaża oraz przyspiesza granulację i naskórkowanie uszkodzonych tkanek.

Pojemność: 300ml

 

Stosowanie:

Cienką warstwę preparatu nakładać na dokładnie oczyszczoną strzałkę i rowek strzałkowy, tak często jak występuje potrzeba.

Żel przeznaczony na stłuczenia, opuchlizny, obrzęki - WARMY GEL

 

Produkt przeznaczony jest do rozgrzewania kończyn konia przy stłuczeniach, opuchnięciach, nadwerężeniach i stanach zapalnych różnego pochodzenia. Jest również doskonałym preparatem do masażu na obolałe mięśnie. Wyciąg z arniki lekko drażniąc zakończenia czuciowe w miejscach zastosowania powoduje zwiększone przekrwienie i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Rozgrzewa, zwiększa przepływ krwi w danym obszarze i łagodzi dolegliwości związane z bólami mięśniowymi i stanami zapalnymi.

Pojemność: 200ml

 

Stosowanie:

Na suche dłonie nanieść żel i delikatnie masować skórę. Nie stosować na pysk konia. Preparat nie wymaga stosowania owijek.

 

Problem z obolałym kręgosłupem:

Część pierwsza - http://www.youtube.com/watch?v=fNHkZvzF9VQ

Część druga - http://www.youtube.com/watch?v=NOBOX_04SH8

Żel chełodzący - SO COLDLY

 

Żel pielęgnacyjny dla koni przeznaczony do stosowania na powierzchnię skóry przy stłuczeniach, nadwyrężeniach po wysiłkowych, urazach ścięgien i mięśni. Mentol potęguje uczucie przyjemnego chłodu i jednocześnie zmniejsza objawy bólu i zmęczenia mięśni. Żel swoim działaniem zwiększa miejscowy przepływ krwi, co powoduje ustępowanie obrzęków stanów zapalnych. Łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę, regeneruje nadwyrężone i zmęczone ścięgna i stawy. Idealne do stosowania po treningu.

Pojemność: 300ml

 

Stosowanie:

Niezbyt grubą warstwę żelu chłodzącego nałożyć i pozostawić na około 30 minut. Następnie spłukać chłodną wodą, bądź zostawić do wchłonięcia. Zabieg powtórzyć do ustąpienia objawów. Preparat nie wymaga stosowania owijek.

 

 

Balsam łagodzący skutki ukąszeń

 

Doskonałej jakości balsam z naturalnych wyciągów roślin stosowany do codziennej pielęgnacji po ukąszeniu owadów. Działa chłodząco i wyraźnie zmniejsza uczucie bólu i swędzenia dzięki ekstraktom z nagietka i rumianku oraz prowitaminie B5.

Pojemność: 200ml

 

Stosowanie:

Na podrażnione miejsca nanieść niewielką warstwę balsamu. W razie potrzeby zabieg powtórzyć kilka razy w ciągu dnia.

 

 

Linia upiększająca - Let's get beauty

Linia pielęgnująca - Let's get care