Fanpage

Dobierz odpowiednie kosmetyki dla swojego konia

 

Dla koni Ganiadych, Skarogniadych, Karych, Kasztanów polecamy:

 

- szampon Black Pearl,  uwydatnia i zabezpiecza kolor przed płowieniem, gdyż zawiera filtry UV oraz ekstrakt z kasztanowca, ekstrakt z orzecha włoskiego, prowitaminę B5, D-pantenol,

- po umyciu, spłukaniu szamponu i wyschnięciu konia na grzywę, ogon i sierść psikamy odżywką 3D High Shine, bądź do uzyskania mocnego nabłyszczenia odżywkę High Gloosy albo Silver Star (odżywka zawierająca srebny brokat). Odżywka High Shine zapewnia sierści połysk, pozostawia ogon w naturalnym skręcie, zamyka łuski włosa, włos jest długi, lejący, zapobiega osadzaniu się kurzu. Ochronne działanie gliceryny zatrzymuje wilgoć wewnątrz struktury włosa. Dodatkowo redukuje swędzenie grzywy i ogona oraz zapobiega jej wycieraniu.

 

 

 

 

Fot. Pony Pixels

Jak pielęgnować konia?

 

Dla koni Siwych, Białych, Palomino, Cremello, Tarantowatych, Dereszowatych, bądź łaciatych (np: Tinker) polecamy:

 

- szampon do jasnych koni White Pearl, uzyskujemy w ten sposób bielszy odcień bieli, zaznaczając, że nie zawiera on wybielacza,

Zawarta w szamponie pro-witamina B5 oraz aloes działają odżywczo, nawilżająco i wzmacniająco zapewniając odpowiedni wygląd, połysk oraz poprawę kondycji włosa.


- po umyciu, spłukaniu szamponu i wyschnięciu konia na grzywę, ogon i sierść psikamy odżywką 3D High Shine. Odżywka High Shine zapewnia sierści połysk, pozostawia ogon w naturalnym skręcie, zamyka łuski włosa, włos jest długi, lejący, zapobiega osadzaniu się kurzu. Ochronne działanie gliceryny zatrzymuje wilgoć wewnątrz struktury włosa. Dodatkowo redukuje swędzenie grzywy i ogona oraz zapobiega jej wycieraniu.

- na samym końcu już do wykończenia efektu psikamy niewielką ilość odżywką nabłyszczającą High Glossy, rozprowadzamy ją rękoma po grzywie i ogonie, a następnie przeczesujemy szczotką.

 

 

Dla koni wszystkich rodzajów maści, szczególnie przy problemach skórnych, łupieżu oraz podatnych na uczulenia polecamy:

 

- szampon so silky, do każdej maści końskiej i koni wrażliwych. Dzięki zawartości witaminy B5 oraz ekstraktów z aloesu, rumianku, grejpfruta, nawilża i zapewnia włosom i sierści zdrowy wygląd.

- po umyciu, spłukaniu szamponu i wyschnięciu konia na grzywę, ogon i sierść psikamy odżywką 3D High Shine, Odżywka High Shine zapewnia sierści połysk, pozostawia ogon w naturalnym skręcie, zamyka łuski włosa, włos jest długi, lejący, zapobiega osadzaniu się kurzu. Ochronne działanie gliceryny zatrzymuje wilgoć wewnątrz struktury włosa. Dodatkowo redukuje swędzenie grzywy i ogona oraz zapobiega jej wycieraniu.

 

 

Linia upiększająca - Let's get beauty

Linia pielęgnująca - Let's get care